Általános tájékoztató

A 2020/2021. tanévben a menzaigénylések leadási határideje szeptember 1., a tanévkezdés.

Kérjük, hogy pontosan kitöltött és szülő (gondviselő) által aláírt igénylőlapot a fenti határidőig küldjék el a menza@vac.piarista.hu címre, vagy adják le a diákok az osztályfőnöknek az első osztályfőnöki órán. Akik leadják az igénylést, szeptember 2-án már igénybe vehetik az étkezést. Pótolni szeptember 4-ig lehet a menzaigény leadását, ebben az esetben szeptember 7-től étkezhetnek az igényt benyújtók.

Az igénylőlap letölthető innen: menzaigenyles-osszevont

A gyermekétkeztetés aktuális rendje tartalmazza a menzalemondással és -fizetéssel kapcsolatos tudnivalókat.

Letölthető innen:
gyermeketkeztetes-eljarasrend-2020_2021.pdf (812 kB)

Aktuális heti menü

39. hét (2020. szeptember 21. - szeptember 25.)

EBÉD

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

Tyúkrerőleves  Pulykagulyás, kenyér
Karfiol leves Zöldbableves Lencseleves
 Gombár sertésszelet, rizsköret Túrós tészta  Zöldborsó főzelék, rántott s. szelet, kenyér Grillcsirkecomb, burgonyapüré, vegyes savanyú Csokis és lekváros fánk
 Nektarin  Alma   Körte  Szilva

38. hét (2020. szeptember 14. - szeptermber 18.)

EBÉD

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

Gombaleves  Csontleves
Zöldborsóleves Fokhagyma krémleves Burgonyaleves
 Hentestokány bulgur  Finom főzelék sertés sült kenyér  Rántott csirkemell petrezselymes burgonya Sertéspörkölt orsó tészta Rántott sajt párolt rizs, tartár mártás
 Szőlő  Nesquik  Körte  Műzli szelet  Szilva

Jó étvágyat!

Az étlapváltozás jogát fenntartjuk!

Csabai Jánosné Angéla (élelmezésvezető)

Dokumentumok

Aktuális | Következő események