Öregdiákok Vácott


Kérjük az öregdiákokat, hogyha az "osztályok" oldalon meg szeretnék jeleníteni az e-mail címüket (titkosítva), valamint szeretnének kapni PiarHíreket, akkor töltsék ki az űrlapot!

Név:
E-mail cím:
Végzés éve:
Osztály betűjele:  (A) (B) (C)


 

Végzés éve:
2013A  2013B  2013C  2012A  2012B  2012C  2011A  2011B  2011C  2010A  2010B  2010C  2009A  2009B  2009C  2008A  2008B  2007A  2007B  2007C  2006A  2006B  2006C  2005A  2005B  2005C  2004A  2004B  2003A  2003B  2002A  2002B  2001A  2001B  2000A  2000B  1999A  1999B  1998A  1998B  1997A  1997B  1996A  1996B  1995A  1995B 
1951B  1949   1948   1947   1945   1944   1943   1942   1941   1940   1939   1938   1937   1936   1935   1933   1932   1929   1926   1924   1923   1918   1915  




2013A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Moór Róbert 5-8. oszt.
osztályfőnök: Untsch Gergely 9-12. oszt.
 1. Bartha Erik 16. Kovács Fruzsina
 2. Benedek Orsolya 17. Kurucz Ilona Katalin
 3. Csuka Noémi 18. Módli Tamás Bendegúz
 4. Dovák Kincső Katica 19. Nagy Bianka
 5. Durugy András 20. Parragh Gellért Ágoston
 6. Egri Mátyás 21. Pfaff Eszter
 7. Falta Bonifác 22. Pintér Anna
 8. Felföldi András 23. Schnabl András Soma
 9. Horváth Csongor Béla 24. Stift Johanna
10. Horváth Eszter 25. Szakolczai Benedek
11. Jankovics Veronika 26. Szászvárosi Noémi
12. Járai László 27. Szmeskó Zsolt Tamás
13. Kiss Botond 28. Tóth-Bajnógel Adél Csilla
14. Klenyán Anna 29. Tuzson-Berczeli Bernadett
15. Kolok András Bese 30. Újvári Laura



2013B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Balogh Tamás
 1. Bódi Zsuzsanna 12. Pauliscsák Márton
 2. Csatai Zsófia 13. Pordányi Kristóf Máté
 3. Csilcser-Lantos Róbert 14. Sándor Kristóf Bendegúz
 4. Galbos Áron 15. Somogyi Vanda
 5. Gondos Máté Benedek 16. Szente Csaba Dezső
 6. Góts Tibor Dániel 17. Tóth Dorottya
 7. Hajdú Mózes István 18. Tóth Evelin
 8. Horváth Teréz 19. Török Tamás
 9. Hugyecz Balázs 20. Varga Barna
10. Joó Dávid 21. Varga Bianka
11. Kmety Kristóf 22. Zách Erzsébet



2013C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: dr. Kásáné Meszlényi Lívia
 1. Balla Nikolett 17. Kálóczi Anna
 2. Bartha Katalin
kep
18. Keleti András
 3. Benner Orsolya 19. Kiss Máté
 4. Csillag Sára 20. Kovács-Dobák Géza János
 5. Csordás Mirjam 21. Körmendi Orsolya
 6. Dudás Bertalan 22. Lukács Gergely Ádám
 7. Dudás Dominika 23. Martikán Balázs
kep
 8. Féja Fruzsina
kep
24. Nógrádi Gergő
 9. Frankó Krisztián 25. Ocsenás Kata
kep
10. Gánti Botond Balázs
kep
26. Osztrovszki Barbara
kep
11. Garay Gergely 27. Petyerák Mária Nauzika
12. Guba Dániel 28. Szabó Katalin Brigitta
13. Holman Eszter 29. Szemerédi Gyöngyi
kep
14. Hornyák Veronika 30. Takács Regina
15. Hujbert Gellért 31. Tse Grace Petra
kep
16. Jagicza Balázs 32. Zólyomi Mária



2012A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Ivony István
 1. Bakos Tamás
kep
18. Kuzma Gréta
kep
 2. Bánhidi Alexandra Mária 19. Magyar Henriett
 3. Bartha Katalin
kep
20. Megyeri Sándor Tamás
kep
 4. Bozi Benjamin 21. Molnár Bencze Domokos
 5. Dekiszky Balázs Róbert 22. Nagy Olivér
 6. Dely Dávid 23. Németh Szilárd
 7. Dely Diána
kep
24. Oravecz Dóra
 8. Demeter Soma
kep
25. Pénzes Réka
 9. Földváry Zsófia Mária 26. Pfaff Nóra
kep
10. Gyenge Laura
kep
27. Pokorny Zsófia
kep
11. Gyombolai Csenge 28. Ribényi Bence
kep
12. Gyombolai Zsuzsanna 29. Szabó Bianka
13. Hébel Gabriella 30. Széphalmi Zsófia
14. Hébel Kinga 31. Sztruhár Anna
15. Ivánkay Viktor Dávid
kep
32. Tőkés Imola Anna
16. Jakus Ábel
kep
33. Varga Levente
kep
17. Juhász Vince 34. Zelei Péter



2012B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Ferenczi Sándor
kep
 1. Balázs Johanna Mária
kep
15. Králik Adrienn
 2. Barna Máté 16. Mucs Martina
 3. Benke Lilla
kep
17. Németh Béla Kálmán
kep
 4. Bergmann Bianka Cintia 18. Németh Dávid István
kep
 5. Detre Dóra Réka 19. Pajor Richárd Géza
 6. Erdős Tamás
kep
20. Pálinkás Mátyás
kep
 7. Farkas Máté Márk 21. Papp Beatrix Pálma
kep
 8. Gyetván Vivien
kep
22. Regyep Johanna
kep
 9. György Emese Valéria
kep
23. Schronk Tamás
kep
10. Halápi Balázs
kep
24. Tóth Balázs István
11. Horváth Hanna
kep
25. Török Bence Ferenc
kep
12. Juhari Dóra 26. Varga Bence
13. Kiss Csaba Péter
kep
27. Virág Zsombor
kep
14. Kócza Milán 28. Weeber Botond Ákos



2012C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Gutbrod András
kep
 1. Ábrahám Erika
kep
18. Pericht Orsolya
 2. Almássy Dániel Domán
kep
19. Putnoki László Tamás
 3. Battaglia Bettina
kep
20. Szádoczki Bence
kep
 4. Bujtás Olimpia
kep
21. Szilágyi Alfréd János
kep
 5. Erdei Zsuzsa
kep
22. Tajti Krisztián
kep
 6. Fuchs Vanda
kep
23. Tasi Bálint
kep
 7. Gódor Benjámin
kep
24. Tasi Richárd
 8. Hendrik Veronika 25. Tóth Ádám
kep
 9. Hock Máté
kep
26. Tóth Erzsébet
kep
10. Horváth Dániel Máté
kep
27. Tóth Tamás
11. Horváth Dominika
kep
28. Varga Mátyás Gábor
kep
12. Kajtor Eszter
kep
29. Varga Péter Miklós
kep
13. Makáry Sebestyén 30. Vastag Dorottya
kep
14. Mándó Dávid
kep
31. Weigl Anna Szonja
15. Németh Nóra
kep
32. Zalatnai Anna
kep
16. Okolicsányi Lóránt 33. Zsíros Dávid
kep
17. Papp Domonkos



2011A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Földváry István 5-9. oszt.
osztályfőnök: Váradi Ágnes 10. osztálytól
 1. Deézsi Réka
kep
15. Moór Márk
 2. Detre Tamás 16. Nagy Zsófia
 3. Farbaky László 17. Nahlik György
 4. Fodor Zsófia
kep
18. Osztrogonácz Péter
 5. Gyombolai Zsigmond 19. Pál Benedek
 6. Hámory Dorottya
kep
20. Pfeiffer Anna Magdolna
 7. Heinrich Renáta 21. Rosta Gergely
 8. Hirleman Boldizsár 22. Sógor Gabriella
 9. Horváth Olivér 23. Sölch Dalma
kep
10. Kolozsi Zsuzsanna 24. Szakolczai Tamás
kep
11. Korda Fruzsina 25. Szmeskó Gábor
12. Kovács Krisztián 26. Vitéz Georgina
13. Kucsera Réka
kep
27. Zajacz Dóra
14. Maring Vivien 28. Zeke Kristóf



2011B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Szemerédy Koppány 9-11. oszt.
osztályfőnök: Murányi Tibor 12. oszt.
kep
 1. Bíró Dorina
kep
11. Radics Dániel
kep
 2. Csabai András
kep
12. Sintár Anita
kep
 3. Dauner Gergely
kep
13. Szakáli Katalin Mónika
kep
 4. Faragó András
kep
14. Szász Éva
kep
 5. Hegyvári Dávid
kep
15. Szűcs Máté
kep
 6. Iker Richárd
kep
16. Tombor László
kep
 7. Jakab Máté 17. Váradi Melinda
kep
 8. Kapuszta Máté Attila 18. Varga Patrik
kep
 9. Kiss Viktória Mariann 19. Veres Alexandra Flóra
kep
10. Nemes András



2011C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Enyedi Krisztina 9. oszt.
osztályfőnök: Keserű György Sch.P. 10. osztálytól
kep
 1. Ábrányi Eszter 16. Magyar M. Gréta
kep
 2. Bartha Anikó
kep
17. Merő Nándor
kep
 3. Bea Dorottya
kep
18. Mészáros Brigitta
kep
 4. Benner Melinda Flóra
kep
19. Mihályi Kristóf
kep
 5. Berczeli Ilona Margit kep 20. Nagy Dániel Tamás
kep
 6. Besze Dorottya 21. Nagy Lajos
kep
 7. Brezanóczy János Attila 22. Nógrádi Rita
kep
 8. Csomó Annamária
kep
23. Papp Balázs Tamás
 9. Dankai Mátyás 24. Pénzes Ildikó
kep
10. Dovák Virág Eszter 25. Pista Boglárka Hajnalka
kep
11. Egri Márton
kep
26. Szakács Máté
12. Hajdú Gergely Tamás
kep
27. Szmeskó Anna
kep
13. Holecz Nóra
kep
28. Tomsics Márton
kep
14. Kerezsi Noémi Izabella
kep
29. Török Balázs
kep
15. Kósa-Grimm András Kristóf 30. Vásárhelyi Orsolya



2010A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Hujbert Tamás 5-8.oszt.
osztályfőnök: Albert András Sch.P. 9-10. oszt.
osztályfőnök: Nyeste Pál Sch.P. 11-12.oszt.
kep
 1. Barna Zsuzsanna 15. Krafcsik Szilvia
kep
 2. Benedek Barnabás
kep
16. Lieszkovszki Vivien
kep
 3. Bíró Márió
kep
17. Miklovicz Tamás
kep
 4. Bozi Áron
kep
18. Miskei Fruzsina
kep
 5. Deézsi Tamás 19. Molnár Orsolya
 6. Földváry Katalin 20. Murcsik Tamás
 7. Grezner Anita
kep
21. Pistyúr Bence
kep
 8. Grezner Bence
kep
22. Pistyúr Patrícia
kep
 9. Henyei Csaba
kep
23. Pullai Krisztina
kep
10. Herédi Nikolett 24. Sölch Dániel
11. Hirling Beáta 25. Sztankó Szandra
kep
12. Hirling Nóra 26. Terman Péter
13. Jámbor Flóra
kep
27. Zeke Viktor
kep
14. Klenyán Márton



2010B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Juhász Gábor
 1. Benke Zsombor
kep
16. Nagy Ádám
kep
 2. Bódi Péter Ferenc
kep
17. Nagy Mihály
kep
 3. Csorba Zsanett
kep
18. Nagy Tamás
kep
 4. Dudás Nikoletta 19. Németh Zsombor
 5. Egeresi Rita Xénia 20. Ocskay Annamária
 6. Felker Gábor
kep
21. Orosz Csaba
 7. Gosztonyi-Kossuth Attila
kep
22. Paulik Emese
kep
 8. Győre Máté András 23. Petrik Zsófia Edina
 9. Heininger Szabolcs 24. Povazsán Zsolt Mihály
kep
10. Horgász Henriett
kep
25. Szabó Barbara
kep
11. Jakab Dániel 26. Szlovik Péter
12. Kálóczi Bence
kep
27. Tányéros András
13. Kiss Dávid István 28. Tolmácsi Dániel
kep
14. Mócsai Ádám
kep
29. Varga Balázs
15. Mocsári Gergely



2010C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Kalász Ákos
kep
 1. Bábi Zsófia
kep
15. Kovács Imre
kep
 2. Bajnógel Dóra
kep
16. Magyar Anikó
 3. Bolyky Miklós 17. Nagy Zsaklin
kep
 4. Csillag Zsófia 18. Pajor Sarolta
kep
 5. Dávid Barbara 19. Poller Melinda
 6. Dóbiás Donát
kep
20. Rákóczi Ádám
kep
 7. Dudás Zsófia
kep
21. Ripszki Zsuzsanna
kep
 8. Földváry Gergely
kep
22. Sás Benedek
 9. Franyó Nikoletta
kep
23. Schnabl Dóra
kep
10. Gelléri Bence 24. Tajti Márton
kep
11. Horváth Luca
kep
25. Varga Tünde
kep
12. Hujbert Flórián 26. Wagner Sára Berta
kep
13. Kaszap Kristóf
kep
27. Záhonyi Dániel
14. Korcsinsznky Bonifác Dániel



2009A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Untsch Gergely
 1. Alpári Bálint 17. Király Eszter
 2. Antal Bálint 18. Kis György Márk
 3. Bicsár Szilvia 19. Koós Ágnes
kep
 4. Bukai Anita 20. Koós Judit
 5. Dauner Balázs 21. Kósa Péter
 6. Dénes Filip 22. Ocskay Márton
 7. Dobai Gábor 23. Papp Eszter Andrea
 8. Döbrössy Gábor László 24. Pop Krisztina
 9. Fogarasi Kitti
kep
25. Schlenk Orsolya Éva
kep
10. Gazdag Enikő
kep
26. Somosi Péter
11. Gazsi Gabriella
kep
27. Szabó Alexandra
kep
12. Heizer Alexandra
kep
28. Szalay Péter
13. Hirleman Bonifác 29. Telegdy Júlia
14. Kápolnai Zsombor
kep
30. Tóth Szilvia
15. Károlyi Karolina 31. Tőkés Nóra Margit
16. Kassai Gerda



2009B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Pálfai Remig Imre
 1. Árvai Péter 14. Latinovics Ádám
 2. Barát Bettina
kep
15. Margetán Rebeka
 3. Bohus Dorottya 16. Matejcsok Timea
 4. Dudás Bernadett
kep
17. Neszt Orsolya Rita
 5. Erdei Gyula
kep
18. Philipp Nóra Rita
 6. Erdélyi Erika
kep
19. Rédei Regina Éva Dorottya
 7. Fehér Anikó 20. Sági Bence
 8. Gyetvan Renáta
kep
21. Schottner Péter
kep
 9. Hámory Zsófia 22. Szabados Tamás
kep
10. Holczhauer Dávid Bálint
kep
23. Székely Noémi Ilona
kep
11. Ilyés Donát 24. Szilágyi Laura Menta
12. Kerekes Áron 25. Szűcs Enikő
13. Kucsera Dániel 26. Várgedő Kristóf Tamás



2009C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Murányi Tibor
kep
 1. Csenterics András 16. Palánkai József Attila
kep
 2. Csík Adrienn 17. Pásztor Diána
 3. Deák-Sala Júlia
kep
18. Pataki Krisztián
kep
 4. Draxler Anna
kep
19. Pécsi Márton
kep
 5. Évinger Tibor László
kep
20. Regős Benedek
kep
 6. Fricz Dóra 21. Reszkető Diána
kep
 7. Gánti Martina 22. Szabó Bernadett
kep
 8. Gráf Endre 23. Szabó Emese
kep
 9. Keserű Adrienn
kep
24. Szakolczai Zsófia
kep
10. Klimász Tamás
kep
25. Szalai Zsuzsanna
11. Kocsis Timea Ágnes
kep
26. Szántai Tamás
kep
12. Kovács Judit 27. Tachscherer Blanka
13. Kovács Krisztina
kep
28. Tasi Bernadett
14. Liebhardt Gábor
kep
29. Tóth Olivér
kep
15. Muhi András László
kep
30. Vincze Judit



2008A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Váradi Ágnes
 1. Bach Jakab 14. Kolozsi Katalin
 2. Bánhalmi Edit 15. Kovács Dávid
 3. Benis Cintia 16. Nagy Szilvia Erika
 4. Czikó Márta 17. Németh Balázs Kristóf
 5. Estrada Juan Marcell 18. Poller Emese
 6. Hébel László 19. Polónyi Ádám
kep
 7. Hegedűs Máté 20. Pordányi Dávid Gergő
 8. Hénap Zsolt András 21. Pothánszky Edina
kep
 9. Hodovány Zsolt 22. Seres Csaba
10. Juhász Júlia 23. Szász Erika
11. Kis György
kep
24. Tányéros Tamás
kep
12. Klenk Márk 25. Vida Lilla
kep
13. Klinyecz Barbara
kep
(Isépy Johannes)



2008B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Kovács Gergely
 1. Bartha Dorottya 15. Kustra Ildikó
 2. Bartha Edit
kep
16. Lachegyi Anna
 3. Belányi Mátyás 17. Margetán Máté
 4. Bodor Zsuzsanna 18. Nagy Edina
kep
 5. Csabai Barnabás
kep
19. Németh Ábel
kep
 6. Galbács Anna 20. Petke Patrik
 7. Halcsik Attila 21. Puskás Zsolt
kep
 8. Héjja Bálint 22. Szabó András Mátyás
 9. Horgász Nikolett 23. Szecsei Zoltán
10. Horváth Milán 24. Szilágyi Gusztáv
11. Kovács Csilla
kep
25. Szmeskó Balázs
12. Kovács Pál János
kep
26. Tóth Gellért
kep
13. Körmendi Péter 27. Tóth Mátyás László
14. Kucsera Lilla 28. Ujszegi János



2007A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Chován István
kep
 1. Bicsár Zsófia 17. Láng András György
 2. Boros Katalin 18. Lugosi Bernadett
 3. Brezovich Anikó 19. Méhes Lilla
kep
 4. Bujáki Mónika 20. Pápa Dávid
 5. Czikó Dániel Gergely 21. Philipp Donát Viktor
 6. Farkas Örs 22. Pusztai Máté
kep
 7. Gazsi Gyöngyi 23. Sebián Szilvia
kep
 8. Glacz Bernát Gábor 24. Simon Nikolett
 9. Horváth Antal 25. Skripek Péter
10. Horváth Júlia 26. Szabó Márta
kep
11. Kiss Adrienn 27. Szajbert Ákos
12. Kiss Katalin 28. Szente Mónika
kep
13. Kollár Kamilla
kep
29. Szűcs Attila
kep
14. Kovács Veronika
kep
30. Tóth Gábor János
15. Kruppa Dóra 31. Vastagh Adrienn
16. Kucsera Bernadett



2007B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Ferenczi Sándor
kep
 1. Bartók Tímea
kep
16. Laufer Viktória
kep
 2. Belán Dóra 17. Lukács Ferenc
kep
 3. Földváry András
kep
18. Maczák Tamás
 4. Galbács Gergely
kep
19. Molnár Péter
 5. Gerendai Márk 20. Muhi Eszter Judit
 6. Gerengay Tamás 21. Nagy Diána
 7. Gyenes Annamária
kep
22. Nagy Emese
kep
 8. Hajdú Réka Ágota
kep
23. Rapavi Tibor
 9. Hévizi Dávid
kep
24. Soós Árpád kep
kep
10. Hujbert Áron 25. Szabó Balázs
kep
11. Jámbor Katalin 26. Szöllősi János
12. Kiss Bernadett
kep
27. Vajda Gergő
kep
13. Kovács András 28. Vastag Alexandra
kep
14. Kővári Zsófia
kep
29. Zabari Nikolett
15. Kürtössy Ildikó
kep
30. Zábori Péter



2007C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Lengyel Balázs 9-11.oszt.
osztályfőnök: Nyeste Pál Sch.P. 12.oszt.
 1. Borbély Áron
kep
17. Nagy Gergely
 2. Bottyányi Anett 18. Nagy Renáta
kep
 3. Csabai Viktória 19. Neszt Miklós Pál
 4. Csapó Attila 20. Nyers Balázs
 5. Dudás Demeter 21. Ozsváth Kornélia
 6. Gáspár Bence 22. Rapavi Tamás
 7. Gódor Beáta 23. Sápi Marcell
 8. Hamar Csilla
kep
24. Sillye Gábor
kep
 9. Jámbor Dániel
kep
25. Somodi Kálmán
10. Koloszár Gergő
kep
26. Soós Regina
kep
11. Kovács Anna 27. Sztojanovics András
12. Kovács Éva 28. Südi Gergely
13. Mácsik Viktória
kep
29. Tátrai Tibor
14. Merő Szilárd 30. Varga János
15. Miskei Laura 31. Zajacz Ildikó
16. Nagy Beáta



2006A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Nagy Attila Sch.P. 9.oszt.
osztályfőnök: Albert András Sch.P. 10. osztálytól
 1. Árkosi Gábor 19. Nyáry Fruzsina
 2. Bozi András 20. Nyers Judit
 3. Bujáki Róbert
kep
21. Paholik Regina
 4. Deák Diána 22. Pálfalvi Tamás
 5. Fejes Kata 23. Parnó Anett Kitti
 6. Götz Karolina
kep
24. Pénzes Máté Ferenc
kep
 7. Gráf Mihály 25. Pintér Bertalan
 8. Hortoványi Sára
kep
26. Simon Szendrey Réka
kep
 9. Kolozsi Mariann 27. Surga Melinda
kep
10. Kovács Dorottya
kep
28. Szabára Miklós
11. Kovács Gergely
kep
29. Szalai Dóra
12. Kovács Zoltán 30. Szerencsés Ádám
kep
13. Kozsuch Adél
kep
31. Telegdy Mátyás kep
kep
14. Lánczky András 32. Vandrus Réka
kep
15. Mocsári Zsolt 33. Várda Áron
kep
16. Molnár Róbert 34. Varga Brigitta
17. Müller Bernadett 35. Zolnai Ákos
18. Nógrádi Márk
kep
36. Zólyomi Katalin Viktória kep



2006B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: dr. Kásáné Meszlényi Lívia
 1. Bacsúr Kornélia
kep
16. Molnár Krisztián
 2. Csiba Éva
kep
17. Orosz Tamás Tibor
 3. Csurja Ildikó 18. Pantali Lőrinc
kep
 4. Csuzi Márton
kep
19. Papp Réka Borbála
 5. Gyenge Nóra 20. Porubszki Erika
kep
 6. Győri Levente 21. Sándor István
 7. Gyurkovics Laura Zsófia 22. Szabó Dániel
kep
 8. Hargitay Anna
kep
23. Szabó Gellért
 9. Horváth Ádám 24. Szabó János
10. Horváth Máté 25. Szabó Katalin
kep
11. Ilyés Gábor 26. Szász-Vadász Ünige
kep
12. Körmöczi Gábor
kep
27. Tarr Máté
13. Kucsera Kálmán 28. Török Éva
kep
14. Lózs Adrienn 29. Vereb Tímea Teréz
kep
15. Marcsó Ferenc
kep
30. Zámbó Emese Adrienn



2006C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Juhász Gábor
kep
 1. Ábrányi Endre
kep
13. Králik Gyöngyvér
kep
 2. Brenner Bálint
kep
14. Németh Zsófia
kep
 3. Csiszér Timea 15. Mihaljevic Dusán
 4. Falvay Péter
kep
16. Mikle Viktor
 5. Gyombolai Márk
kep
17. Pecsenye Zsófia
 6. Halápi Mária
kep
18. Péntek Olivér
kep
 7. Horváth Márton
kep
19. Petőcz Eszter
kep
 8. Ila Horváth Gergely 20. Szalkai Nikolett
 9. Kis (Juhász) Krisztián
kep
21. Varga Boglárka
10. Kovács Dániel
kep
22. Waligurszky Károly
kep
11. Kovács László
kep
(Hirling Péter)
kep
12. Kovács Máté
kep
(Kőrösi Kamilla)



2005A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Gutbrod András
 1. Almássy Tamás 13. László Barbara
 2. Auróri Balázs
kep
14. Makk Ádám
kep
 3. Barsi Márton
kep
15. Molnár Miklós
 4. Bartos Beáta 16. Molnár Péter László
kep
 5. Csabai Márk 17. Ollé Benedek
kep
 6. Csiba Károly
kep
18. Sztankó Levente
 7. Fekete Anna 19. Szilágyi Artúr
kep
 8. Hiba Antal
kep
20. Tóth Szabina
 9. Hock Dániel
kep
21. Tölgyesi Brigitta
kep
10. Kaba Noémi 22. Turi Benedek
kep
11. Kalácska Beatrix
kep
23. Viski Gábor
12. Kovács Dénes



2005B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Pálfai Remig Imre
 1. Andódy Anikó 16. Lendvorszki Norbert
 2. Andódy Katalin 17. Lunczer Brigitta
 3. Bauer András 18. Mangosz Melitta
kep
 4. Bozi Ákos 19. Molnár Csilla
kep
 5. Brezovich István
kep
20. Nábelek Anita
kep
 6. Czinege Beatrix 21. Nagy Gergő
 7. Demény László 22. Ojtozi Beáta
kep
 8. Döbrössy Zsófia kep 23. Pataji József
 9. Erdélyi Mónika
kep
24. Sebián Andrea
kep
10. Farkas Ádám
kep
25. Szabó Janka kep
kep
11. Gémesi Csilla 26. Szűcs Kálmán
kep
12. Gurka Gábor 27. Takács Miklós
kep
13. Gyurkovics Eszter  kep
kep
28. Tóbiás Bálint
14. Kalecz Balázs 29. Weigang Tamás
15. Kuffart Ildikó



2005C  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Nyeste Pál Sch.P. 9.oszt.
osztályfőnök: Enyedi Krisztina 10. osztálytól
 1. Belányi Péter
kep
15. Laufer Ferenc
 2. Bielisz Edina
kep
16. Lózs Mariann
 3. Bíró Gábor
kep
17. Lukács Balázs
 4. Bodor Mihály
kep
18. Németh István
kep
 5. Boros Szilárd 19. Pelle Gábor
 6. Csillag László 20. Regős Márton
 7. Csillag Zsigmond 21. Smohay Péter
 8. Franyó Barbara
kep
22. Südi Máté
kep
 9. Greskovits Zsófia 23. Szerepi Anna
10. Guáry Petra 24. Szűcs Miklós
kep
11. Jámbor László kep 25. Tornay Katalin
12. Kiss Attila 26. Tsengwabeka Nikoletta
13. Kovács Zsaklin 27. Turza Fruzsina
kep
14. Kubik Ernő
kep
28. Virágh Lívia



2004A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Endreffy Lóránd
 1. Alpári András 12. Jánoskó Attila
 2. Csatai Gábor 13. Kis Csaba
kep
 3. Erdős Gábor
kep
14. Klucsár Miklós
 4. Forrai Gábor 15. Ofella Tamás
kep
 5. Gyombolai Zsolt 16. Pauman Dániel
kep
 6. Hadi Kristóf 17. Petruska Péter
kep
 7. Hanák Tamás
kep
18. Pintér Zsolt
 8. Harasztos Péter 19. Reichenberger János
 9. Hargitai Gergely
kep
20. Szabó Márton Áron
kep
10. Hirling Bálint
kep
(Bús Gábor)
11. Horváth Máté



2004B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Kende Zoltán
 1. Altsach Dávid
kep
10. Mikesy Levente
 2. Boros Mihály
kep
11. Nagy Áron
 3. Csomor Tibor
kep
12. Nagy János
kep
 4. Hollik Márton
kep
13. Nagy Tamás
 5. Kaposi Krisztián 14. Pál Zoltán
 6. Kiss Ádám 15. Schottner Norbert
 7. Lednyiczki Attila
kep
16. Szajbert Zoltán
 8. Mácsik Levente 17. Tihanyi Richárd
 9. Major Péter 18. Zöld Tamás



2003A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Murányi Tibor
 1. Auróri Kálmán
kep
15. Makk Dániel kep
 2. Árkosi Szabolcs
kep
16. Mátray Csanád
 3. Bergmann Csaba 17. Molnár Balázs
 4. Csarnai Máté 18. Molnár Gergely
kep
 5. Hamvas Gábor 19. Móró Márk
 6. Hollik András
kep
20. Palotai Gábor
 7. Hulyák György 21. Rigó András
 8. Kalecz Gergely
kep
22. Szabó Lajos
 9. Kapás István 23. Szádoczki Bálint
10. Kiss László
kep
24. Szentesi Imre
11. Krómer Ádám 25. Tóth András
kep
12. Lánczky István
kep
26. Tóth Balázs
kep
13. Lombos Péter 27. Zachar Gábor
kep
14. Lukács József



2003B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Dr.Nemes György Sch.P.
 1. Berényi István
kep
14. Mohos Miklós
 2. Faragó Balázs 15. Nagy Márk
kep
 3. Gombai Gábor
kep
16. Ocsovai Péter
kep
 4. Inczédy Koppány
kep
17. Oroszi Balázs
 5. Kalász Gergely 18. Péter Ádám
kep
 6. Kovács Péter
kep
19. Rózsa Gergely
 7. Kovács Zoltán 20. Sándor József
 8. Králik István 21. Sumandán Gábor
 9. Lesták András
kep
22. Szabó Péter
10. Lovas Gábor
kep
23. Szalai Mihály
kep
11. Magyari Zoltán
kep
24. Tállai Dávid
kep
12. Mandl Péter 25. Varga Tamás
kep
13. Matus Iván



2002A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Lobmayer Imre Sch.P.
kep
 1. Alaksa János
kep
12. Janoch Viktor
 2. Bartos Ferenc 13. Kapuvári Viktor
 3. Benis Péter 14. Lukács József
 4. Busai Dávid 15. Macska Attila
kep
 5. Czuczor Balázs 16. Pásztor Gábor
 6. Gombos Ferenc 17. Pfeiffer János
 7. Gulyás Márton 18. Regős Gergely
kep
 8. Gyenes László
kep
19. Szabára Péter
kep
 9. Hirling Zsolt 20. Szerepi Dávid
kep
10. Hivert Gábor
kep
21. Tivadari Gábor
11. Horváth Ferenc
kep
22. Turza Péter



2002B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Nagy Attila Sch.P.
 1. Bognár Gergely 14. Körmendi Tamás
 2. Borbély Zoltán 15. Kutner Keve
 3. Bozi István 16. Lantos Zoltán
 4. Dénes Albert 17. Molnár Viktor
 5. Fejszés Attila 18. Müller Tamás
kep
 6. Frej József 19. Néder Balázs
 7. Halápi Miklós 20. Rados Gábor
 8. Halász László
kep
21. Sitka Károly
 9. Holczhauer Ádám 22. Szabadi Dávid
10. Juhász András 23. Szomráky Pál
11. Kiss Ákos
kep
24. Trieb Márton
12. Koós Levente
kep
25. Vida Ákos
13. Kosdi Krisztián 26. Zoltai Dávid



2001A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Gutbrod András
 1. Alpári Csaba
kep
13. Pogátsnik László
kep
 2. Borsós Zoltán 14. Raáb Olivér
kep
 3. Brezanóczy Ferenc 15. Ríz Zoltán
kep
 4. Dobossy Sándor 16. Rottenbacher Andor
kep
 5. Horváth István 17. Simonyi András
kep
 6. Kálmán Máté Gergely
kep
18. Sóhaj Róbert
kep
 7. Kiss Levente
kep
19. Szémann Péter Pál
kep
 8. Kovács Antal
kep
20. Telegdy Bálint
kep
 9. Kovács Lóránt kep 21. Tiszavölgyi Péter
kep
10. Nagy Zoltán
kep
22. Tóth András
kep
11. Papp Attila
kep
(Soha Loránd)
kep
12. Pauman Márk



2001B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Rauscher István I-III.oszt.
osztályfőnök: Papp Benedek IV.oszt.
kep
 1. Benicsek Mihály 13. Nagy László
kep
 2. Bíró Gáspár
kep
14. Nagy Péter
kep
 3. Gyurik Róbert Géza 15. Négyesi Zoltán
kep
 4. Havan Viktor
kep
16. Orbán Csaba
 5. Izápy Gergely 17. Petukov Gergely
kep
 6. Juhász Márton
kep
18. Raszler Tibor
 7. Kálló András 19. Szanyi Zoltán
 8. Karsai Balázs
kep
20. Vajai Balázs
 9. Kert Balázs
kep
21. Varga Balázs
10. Kiss Balázs
kep
22. Vogel Szigfrid
kep
11. Lakatos András (Karányi Dániel)
kep
12. Matus László



2000A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Papp Benedek I-II.oszt.
osztályfőnök: Dr.Jelenits István Sch.P. III.oszt.
osztályfőnök: Papp Benedek IV.oszt.
kep
 1. Agócs Gergely 12. Márton Richárd
 2. Barócsi István 13. Oláh Kálmán
 3. Bozi János
kep
14. Pálinkás Imre Pál kep
 4. Csőr Balázs
kep
15. Radnóti Zoltán
 5. Dzsida László 16. Rajczy Mátyás
 6. Görhöny Ádám
kep
17. Szabó Balázs Bálint
 7. Halász Péter
kep
18. Szász Vadász Tas
 8. Horchy Marcell 19. Szkladányi Attila
kep
 9. Horváth Károly
kep
20. Telegdy Márton
kep
10. Kalász Ákos
kep
21. Tóth András
11. Lakatos Tamás



2000B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Vereb Zsolt Sch.P. I-III.oszt.
osztályfőnök: Endreffy Lóránd IV.oszt.
 1. Aba Botond Csaba 17. Kovács László
 2. Balázs Sándor 18. Maczák Péter
 3. Bethlen Dávid
kep
19. Mikesy Árpád
 4. Dékány Tibor 20. Mohay Dávid Márk
kep
 5. Fábry Mátyás 21. Nógrádi Ákos
kep
 6. Fieszl Zoltán
kep
22. Ozsváth Bálint
 7. Fricz Szabolcs 23. Petőcz Gergely
 8. Gombai Gellért
kep
24. Rózsa Dániel
kep
 9. Hernády Béla 25. Sepsey Gábor
kep
10. Hollik István
kep
26. Susánszky Mátyás Pál
11. Horchi Zoltán 27. Tóth Péter
12. Izápy Ferenc 28. Varga Ákos
kep
13. Kálló Antal
kep
29. Verőcei Gábor
kep
14. Kiss Csaba 30. Vincze Gergő
15. Koncz Gergely
kep
31. Zaymus Márton
16. Kovács Ákos 32. Zsoldos Miklós



1999A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Hajna Csongor I-II.oszt.
osztályfőnök: Endreffy Lóránd III-IV.oszt.
 1. Bartos Péter 16. Miklósfalvi Péter
 2. Benes Viktor
kep
17. Molnár Balázs
 3. Boda Kálmán 18. Moys Gábor
kep
 4. Borda Lőrinc 19. Oravecz Tamás
 5. Bozi Péter 20. Orosz Balázs
kep
 6. Chikán István 21. Pálinkás Gergely
kep
 7. Chikán László 22. Sperling Andor
 8. Faragó Norbert 23. Stelcz Arnold
kep
 9. Folláth Szabolcs 24. Sütő Ferenc
kep
10. Greskovits Áron kep
kep
25. Sütő Gyula
11. Hadzsi Attila 26. Szalay Péter Ákos
kep
12. Horváth Csaba kep
kep
27. Kőhalmi (Szládovics) Attila
kep
13. Lévai Tamás 28. Szokoly Bálint
14. Lukács Ákos
kep
29. Zsilvölgyi László
kep
15. Melegh Márton
kep
(Lechner Pál)



1999B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Dr.Nemes György Sch.P.
kep
 1. Balogh Tibor
kep
15. Makka Péter
kep
 2. Csanádi Sándor 16. Máté Milán
kep
 3. Czímer Márton
kep
17. Nagy Attila
kep
 4. Farkas Géza
kep
18. Nagy Emil
kep
 5. Ferenczi Ádám
kep
19. Oroszi Tamás
kep
 6. Gyetván András 20. Pápai Richárd
kep
 7. Hegyi Viktor
kep
21. Rottek Kornél
kep
 8. Holló Márk
kep
22. Szabó István
kep
 9. Honti Imre
kep
23. Tóth Balázs
10. Kiss Balázs
kep
24. Varga Gergely
kep
11. Kruchina Károly 25. Varga Szabolcs
kep
12. Laczkovich Géza 26. Vaskó Tamás
13. Lukátsovics Zoltán 27. Wernke Ádám
kep
14. Maczák Béla



1998A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Ferenczi Sándor
kep
 1. Brousil Csaba 12. Oravecz István
 2. Dóbiás András
kep
13. Petrezselyem Imre
 3. Engler Ferenc 14. Rácz István
 4. Galambosi Bálint 15. Somogyvári Gábor
kep
 5. Hargitai Zoltán 16. Stojanov Milán
 6. Herczeg Mihály 17. Szaniszló Róbert
kep
 7. Janoczkó Márton
kep
18. Szekeres József
 8. Kosinsky József
kep
19. Szende Dávid
 9. Laczkovich György
kep
20. Turgonyi Szabolcs kep
kep
10. Legéndy Bálint kep
kep
21. Varga Norbert
kep
11. Magyar Balázs
kep
(Tauer András)



1998B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Murányi Tibor
kep
 1. Bada Krisztián
kep
14. Kiss Bálint
kep
 2. Csabanyi Csaba 15. Kopeczky (Szabó) Kornél
 3. Eckhardt Tibor 16. Nagy Gábor
 4. Erdélyi Balázs 17. Parnó Román
 5. Évinger Ferenc 18. Reményi Zsolt
 6. Faragó Róbert 19. Schmidt Richárd
kep
 7. Greskovits Márk
kep
20. Seress György
kep
 8. Halmos Péter 21. Solymos Ákos
kep
 9. Horváth Dávid 22. Somogyi Szabolcs
kep
10. Horváth Tibor
kep
23. Szentirmay Sándor kep
kep
11. Járai Szabolcs 24. Tasi Attila
12. Kajtor István 25. Vida Ákos
13. Kállai Péter 26. Wolf Attila



1997A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Gutbrod András
kep
 1. Acél Zsolt
kep
13. Kása László
kep
 2. Balázs Gergő
kep
14. Kotsis Elöd
 3. Bánfalvi Sándor 15. Kovács Benedek
kep
 4. Bartha Szabolcs 16. Légrádi Miklós
kep
 5. Bénik Ákos
kep
17. Lelkes Miklós
kep
 6. Daróczy Péter 18. Puskás András
 7. Gódor Balázs
kep
19. Rébay Lajos
kep
 8. Hardy Viktor 20. Schmidt (Báji-Patay) Gergely
 9. Herczeg András
kep
21. Simon Péter
10. Hesz Árpád Farkas
kep
22. Svastits Antal kep
kep
11. Horváth Gyözö 23. Szabó Márton
kep
12. Horváth István
kep
24. Ujhelyi Péter



1997B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Gyombolai Gyula I-II.oszt.
osztályfőnök: Pinke József III-IV.oszt.
 1. Arnold Ádám 14. Schlenk Ferenc
kep
 2. Bruscha László
kep
15. Schramek László
 3. Deák Miklós 16. Szabó János
kep
 4. Debreczeni Zoltán 17. Szabó Krisztián
kep
 5. Dobri Imre
kep
18. Szente Balázs
 6. Erdősi László 19. Tóth Gábor
 7. Heiszig Zsolt 20. Török Dániel
 8. Horváth István 21. Trieb Gergely
kep
 9. Keyha Ádám 22. Vajta Mátyás
kep
10. Kiss Géza
kep
23. Várda Péter
11. Laczkovich Ádám 24. Várnai Gergely
kep
12. Oszaczki Géza 25. Zsóka Péter
13. Pócs Mihály



1996A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Rauscher István I-III.oszt.
osztályfőnök: Pázmándy György Sch.P. IV.oszt.
kep
 1. Alaksa Gábor kep
kep
14. Mák Tamás kep
kep
 2. Balasi András
kep
15. Máté Viktor
 3. Bálint Zoltán 16. Móczán János
 4. Beke Adorján 17. Molnár Gábor
 5. Berecz László
kep
18. Nemes Tamás
 6. Borbély Levente 19. Papanek Ferenc
 7. Csepregi Tamás 20. Perbiró Gábor
 8. Cziráky Gábor
kep
21. Russói Tamás
 9. Dobrosi Zsolt 22. Sövegjártó Kristóf
kep
10. Heinczinger Balázs 23. Tokai Gergely
11. Kiss Zoltán
kep
24. Tóth Zoltán
kep
12. Kovács József
kep
25. Urbán Péter
13. Kovásznay Gergely



1996B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Vereb Zsolt Sch.P.
 1. Babkó Norbert 16. Lengyel Balázs
kep
 2. Balázs Gábor 17. Lillik György
 3. Balla Tamás
kep
18. Mák István
 4. Bor Imre 19. Máth Norbert
kep
 5. Csizma Zoltán 20. Mészáros Gergely
 6. Czímer István 21. Miklós Dániel
 7. Döme Zoltán 22. Neumann Tibor
 8. Egyházy Attila
kep
23. Oroszi Sándor
 9. Gombos Ádám 24. Palotás Péter
10. Horchy Zsombor 25. Szebényi Dániel
11. Inokai Balázs 26. Taál László
kep
12. Juhász Gábor
kep
27. Untsch Gergely kep
kep
13. Kármán Szabolcs kep 28. Valyó Mihály
kep
14. Kovács Gergely
kep
29. Váróczi Ákos
15. Kovács Krisztián 30. Zsoldos Endre



1995A  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Pázmándy György Sch.P.
 1. Bea Balázs
kep
17. Molnár Tamás
 2. Böde Ákos 18. Moys Zoltán
kep
 3. Cziráky Gergő 19. Nagy Máté
kep
 4. Fekete Tibor Zsolt
kep
20. Néder László
kep
 5. Gállos Balázs 21. Péter Ákos
 6. Gárdos Zsombor 22. Pintér János
kep
 7. Gombai Ferenc Balázs 23. Pölte Arnold
 8. Hegedűs Károly 24. Pul Tamás
kep
 9. Homonnai Balázs 25. Rádics Gergely
10. Inczédy Márk 26. Schmidt Richárd
kep
11. Kerekes Gábor
kep
27. Simon Dávid
kep
12. Kristóf Sándor 28. Simon János Gergely
13. Kucsák Béla 29. Szenykov Balázs
14. Lakatos Balázs
kep
30. Vámos Zoltán
15. Lakatos Tamás 31. Virsinger Antal
16. Makai Viktor



1995B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Dr.Nemes György Sch.P.
 1. Borbély László
kep
15. Menyhárt Gábor
kep
 2. Csatai Róbert 16. Nádasdy Miklós
kep
 3. Csordás Ágoston 17. Papp Balázs
 4. Dénes Gyula
kep
18. Pitter Gábor
kep
 5. Dóbiás Zalán
kep
19. Rácz Róbert
 6. Gránicz Tibor
kep
20. Regős Péter
 7. Horváth András 21. Simon Péter
kep
 8. Kajtor Bálint
kep
22. Sipos Balázs Tihamér
kep
 9. Kalász Nándor 23. Somlai Kornél
10. Kovács Balázs 24. Soós László
kep
11. Kovaliczky Gábor 25. Szemerédy Koppány
kep
12. Levendovszky Tihamér 26. Tolmácsi Balázs
kep
13. Lindmayer Antal
kep
(Alaksa Péter)
14. Macska Roland
kep
(Begyik Gábor)



1951B  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: dr. Gajtkó István
 1. Békesi Gábor 17. Maraffkó Miklós
 2. Bergmann Emil 18. Mácsik István
 3. Bermann Gábor 19. Melts Norbert
 4. Czenki József 20. Molnár Béla
 5. Csáki János 21. Nagy Miklós
 6. Diósi Ferenc 22. Nikli István
 7. Doroszlay József 23. Palotai Ferenc
 8. Fodor Ferenc 24. Pápai Imre
 9. Hegyeshalmi László 25. Rauscher István
10. Kasó József 26. Schepácz Imre
11. Koncz P. Lajos 27. Schiffer György
12. Korda Kálmán 28. Sellei Zoltán
13. Körösi Imre
kep
29. Szabó Miklós
14. Köhalmi Károly 30. Szedlacsek Kálmán
15. Lerch Ferenc 31. Vadkerti Ferenc
16. Major István 32. Zsarnóczay József



1949  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Dr. Szimon Béla Sch.P.
 1. Barcza B. 23. Majer F.
 2. Barna J. 24. Mandula J.
 3. Battha M. 25. Máté F.
 4. Bányai E. 26. Miklósi A.
 5. Borond L. 27. Németh A.
 6. Erdei K. 28. Pálmai G.
 7. Erdélyi V. 29. Pálmai I.
 8. Erősvári P. 30. Polster M.
 9. Fehér J. 31. Rada L.
10. Gahlen O. 32. Rixer A.
11. Géczy P. 33. Schepácz M.
12. Golarits I. 34. Schulcz O.
13. Hártó J. 35. Siklósi I.
14. Heuer J. 36. Steiner I.
15. Járási 37. Szatmári A.
16. Kéner I. 38. Szűcs F.
17. Kicsiny G. 39. Tomecz I.
18. Kiss S. 40. Ujhelyi J.
19. Knapcsek S. 41. Vargányi A.
20. Kolimár E. 42. Vánkos L.
21. Lux K. 43. Véber J.
22. Magyar T. (Készítette: Gutbrod András)



1948  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Megyer József Sch.P.
 1. Abai I. 20. Liptay T.
 2. Balogh E. 21. Magas L.
 3. Barotai K. 22. Magyar I.
 4. Bercsényi K. 23. Major E.
 5. Czapek B. 24. Mándi Gy.
 6. Ecsedy L. 25. Marschau B.
 7. Ferenczy I. 26. Márton P.
 8. Fila L. 27. Meszlényi Z.
 9. Földes L. 28. Nagy J.
10. Gáspár L. 29. Pajer I.
11. Gogola A. 30. Palotai I.
12. Gönczi I. 31. Pető E.
13. Gurszky I. 32. Rácskay E.
14. Hamerli I. 33. Révay J.
15. Hegedűs M. 34. Ripper K.
16. Heinzinger J.
kep
35. Végvári Jenő.
17. Juhász L. 36. Vízvári I.
18. Kaltenekker F. 37. Zoller V.
19. Kovács Gy. (k.: Maczák Tamás 2007B)



1947  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Dr. Sántha György Sch.P.
 1. Bakonyi Kiss Imre 18. Lényi József
 2. Bacsó Béla 19. Németh Aurél
 3. Bartl János 20. Neuburger István
 4. Borbély Pál 21. Perényi Katalin
 5. Böröcz László 22. Ruzsicska Béla
 6. Chikány Béla 23. Solymosi József
 7. Czifra István 24. Stentzl Ferenc
 8. Csipán László 25. Szalay István
 9. Csonka Tibor 26. Szenttornyay György
10. Fesszel Alajos 27. Tarnay Judit
11. Galván Károly 28. Tarnay Tihamér
12. Gyurkovics Ferenc 29. Timaffy Endre
13. Keményvári József 30. Törzsök Zoltán
14. Kettler Sándor 31. Varga Imre
15. Komjáthy Géza 32. Végh Ferenc
16. Korda Szabolcs 33. Zsoldos Dezső
17. Kovács István (Készítette: Juhász Gábor 1996B)



1945  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Kádár József
osztályfőnök: Szemenyei László
osztályfőnök: Szoboszlai András
 1. Ádámkovics Béla 34. Nyitrai János
 2. Bajna István 35. Őszy Benjámin
 3. Balogh József 36. Pazurik Károly
 4. Bárdos Vilmos 37. Pászthory Róbert
 5. Blunár Tibor 38. (Pridafka) Pereszlényi Imre
 6. Busai Gábor 39. Pesti Géza
 7. Czóbel István 40. Petrányi Tibor
 8. Csiki László 41. Ponyist Géza
 9. Csipán János 42. Pottornyay László
10. Ecsedy Lajos 43. (Quell) Forrás Ferenc
11. Farkas Sándor 44. Rácz József
12. Feigl Stefánia 45. Rosta Jenő
13. Gáspár Jenő 46. Saáry Gábor
14. Grácz József 47. Sinkó Antal - Anton Siklos
15. Gyombolai Gyula 48. Soós Zoltán
16. Heinczinger János 49. Szabó Endre
17. Hofer György 50. Szabó János
18. Juhász Árpád 51. Szabó László
19. Juhász Mihály 52. Szenttornyai Ferenc
20. Kara Tivadar 53. Szereday Pál
21. Kása Géza 54. Székely Jenő
22. (Juraschek) Kékesi László 55. Szombat Károly
23. Kischka Kornél 56. Szurmay Mihály
24. (Kiss) Karácsonyi Sándor 57. Tarnóczy Géza
25. Koch Aurél 58. Tóth Ferenc
26. Krecsik Ferenc 59. Tóth Tibor
27. Metzing József 60. Varga Benedek
28. Miskolczy Lajos 61. Vass György
29. Molnár Lajos 62. Vehovszky László
30. Nagy Imre 63. Vincze Ferenc
31. Neisz János 64. Weich Kázmér
32. Nemeskéri Kiss János 65. (Weiszbarth) Vajta Gábor
33. Németh Ferenc 66. Zsoldos Dezső



1944  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Dr. Bakonyi János Sch.P.
 1. Almás Z. 17. Mónai M.
 2. Bauer Ö. 18. Muszkalay L.
 3. Bayer Á. 19. Nagy E.
 4. Bendik P. 20. Nikitits S.
 5. Bőröcz L. 21. Petnk J.
 6. Csereklye J. 22. Pósa S.
 7. Drobani S. 23. Remanyár Z.
 8. Garamvölgyi A. 24. Renk E.
 9. Gelléri J. 25. Rixer C.
10. Glück P. 26. Seres A.
11. György A. 27. Solymári S.
12. Győrffy E. 28. Soós B.
13. Horeczky L. 29. Újhelyi Gy.
14. Kováts T. 30. Zentai F.
15. Kőzei F. (k.: Maczák Tamás 2007B)
16. Maros I.



1943  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Kolos István Sch.P.
 1. Bajtay László 25. Kálóczy Endre
 2. Bányik Orbán 26. Katók Miklós
 3. Béresy László 27. Kelemér Ferenc
 4. Botos Nándor 28. Kopasz Róbert
 5. Csernovics Gábor 29. Könyves Aurél
 6. Csigás Kálmán 30. Kővári Imre
 7. Dávid-Gyarmathy Endre 31. Lendvai György
 8. Dömők Sándor 32. Lovász Szabó László
 9. Dömötör Béla 33. Markolt László
10. Drahony Sándor 34. Mészáros József
11. Fedor Gábor 35. Molnár István
12. Forgó Géza 36. Nachram József
13. Friedrich István 37. Pap Illés
14. Fullajtár Vilmos 38. Papházi Tivadar
15. Galambosi Pál 39. Rádi András
16. Garami István 40. Ripper József
17. Godó Gábor 41. Szeles László
18. Greff József 42. Terebesi Tibor
19. Hardicsay Zoltán 43. Tomka Tibor
20. Heincz Mihály 44. Tóth Kálmán
21. Horváth Kálmán 45. Tullner Tibor
22. Inczédy Miklós 46. Varró József
23. Jankovits József 47. Wolkóber Zoltán
24. Juhász Lajos (Készítette: Juhász Gábor 1996B)



1942  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Török Jenő Sch.P.
 1. Aponyi Albert 22. Mikolás Miklós
 2. Bánhidi László 23. Mikolás Tibor
 3. Bardócz László 24. Mischinger András
 4. Czifra Attila 25. Móra Béla
 5. Csáder Sándor 26. Móra Tibor
 6. Csányi Ferenc 27. Nádor Ferenc
 7. Csermely Géza 28. Nagy László
 8. Gajdos Ferenc 29. Palásti István
 9. Gergely Ákos 30. Papp Ernő
10. Gyürky Bertalan 31. Pick István
11. Havas Emil 32. Pintér László
12. Holtság József 33. Pintér Nándor
13. Horpáczi Ferenc 34. Szigeti István
14. Horváth József 35. Sziklai Ervin
15. Kiss Kornél 36. Tar János
16. Koháry József 37. Tas Kálmán
17. Kollár György 38. Tóth Mihály
18. Kovács Mihály 39. Végvári Imre
19. Mácsik Ferenc 40. Virányi István
20. Márkus Ferenc (Készítette: Juhász Gábor 1996B)
21. Marosi Ferenc



1941  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Dr. Gajtkó István Sch.P.
 1. Argay István 24. Nagy Andor
 2. Bárdfalvy Gábor 25. Palásti István
 3. Bényi Endre 26. Pálfalvi Ottó
 4. Csernovics György 27. Papp Ferenc
 5. Csete László 28. Petényi Lajos
 6. Dömötör Sándor 29. Pick István
 7. Fejes Gábor 30. Pintér Miklós
 8. Fekete Vince 31. Rippel János
 9. Gergely György 32. Rostetter Szilveszter
10. Harhai Béla 33. Schmidt Pál
11. Herendi Ödön 34. Soós Lajos
12. Inczédy János 35. Szávai Ferenc
13. Ipach Márton 36. Szentkirályi József
14. Jánossy Kálmán 37. Ternyik László
15. Jirka Rezső 38. Teszárs Géza
16. Kocsis Gyula 39. Timár-Geng István
17. Kovács Ottó 40. Törzsök Endre
18. Kövi László 41. Vágó Sándor
19. Králik Ferenc 42. Varga József
20. Külley Zoárd 43. Vasady-Kovács Károly
21. Lendvai Vilmos 44. Veres László
22. Matirkó Ervin 45. Zselló Béla
23. Móricz Lóránt (készitette: Kovács Ákos 2008A)



1940  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Dr. Szimon Béla Sch.P.
 1. Argai László 25. László Lajos
 2. Bácsa Imre 26. Lázár Lajos
 3. Bayer Elek 27. Maklári József
 4. Bendik István 28. Maros István
 5. Béni Gábor 29. Márton István
 6. Boldis János 30. Oberna Ferenc
 7. Csernovks István 31. Pálfi Károly
 8. Erdélyi József 32. Palota Mihály
 9. Fercsik István 33. Papp József
10. Fogarasi János 34. Pásztor Pál
11. Gergely József 35. Pénzes Gyula
12. Gerinczy Iván 36. Pomozi István
13. Gyapjas László 37. Prohászka Miklós
14. Helmeczy Lajos 38. Rádi Gyula
15. Hevei László 39. Réder Ottó
16. Horváth Zoltán 40. Siráky Lajos
17. Jáncsy Pál 41. Tarna László
18. Kenéz Tibor 42. Tóth Ákos
19. Keszthelyi Kálmán 43. Varga Ferenc
20. Kónya Tamás 44. Váry György
21. Kovács István 45. Vermes József
22. Kovács János 46. Zoller Lajos
23. Kovács Ottó 47. Zsíros László
24. Kundra Sándor (k.: Maczák Tamás 2007B)



1939  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Sulhan György Sch.P.
 1. Aschermann Gyula 21. Lukács Imre
 2. Bakó Károly 22. Maros Ferenc
 3. Bayer Albert 23. Nagy Árpád
 4. Bea József 24. Nagy László
 5. Béres László 25. Nagy Sándor
 6. Csécsei János 26. Németh József
 7. Cserkúti János 27. Nyéky Gyula
 8. Czeglédi Miklós 28. Opálény József
 9. Dömény István 29. Páprádi Gábor
10. Frajna Mihály 30. Quell Ernő
11. Gergely Miklós 31. Rátki Ferenc
12. Horváth Gyula 32. Solymári Gyula
13. Inczédy Rezső 33. Sterner Endre
14. Jámbor István 34. Szalay Pál
15. Kása János 35. Uzdi Egon
16. Kenéz Zoltán 36. Varga László
(Nemeskéri) Kiss Miklós 37. Villányi Ödön
18. Kovács Géza 38. Weixelbaum László
19. Kovács László 39. Zselló Ferenc
20. Liptai György (Készítette: Juhász Gábor 1996B)



1938  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Szemes Ferenc Sch.P.
 1. Alexy Géza 26. Kurdi Jenő
 2. Balázs Sándor 27. Meltsch Emil
 3. Bátfay Lajos 28. Nagy Gábor
 4. Bisztrai László 29. Nagy Lajos
 5. Csemniczky László 30. Novottny Jenő
 6. Domokos Endre 31. Pásztor László
 7. Dukay Jenő 32. Petró Sándor
 8. Edelényi Iván 33. Pillér Ernő
 9. Fehér Lajos 34. Pinterovits Jenő
10. Gáll László 35. Sallay János
11. Gáspár Géza 36. Szájbely József
12. Gyengési László 37. Szalachy István
13. Hajdu-Nagy István 38. Szepes Ottó
14. Hardicsay Tibor 39. Székes János
15. Házy László 40. Szigvarth László
16. Helényi Károly 41. Tiszai Zoltán
17. Hock Frigyes 42. Varsányi Gyula
18. Huszár Ferenc 43. Vass Gábor
19. Jandrasits Ferenc 44. Végvári Lajos
20. Karay Béla 45. Vermes Imre
21. Katona Miklós 46. Zsibók Sándor
22. Kiss István (Magyar László)
23. Kizmann József (Rigó Lajos)
24. Klement Tibor (Sasvári Béla)
25. Kubicsár József (Készítette: Juhász Gábor 1996B)



1937  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Szita Imre Sch.P.
 1. Angelmayer István 21. Pörzse Károly
 2. Berke István 22. Prohászka Gábor
 3. Besenyői Alfréd 23. Ruszthi Gyula
 4. Blázsovits István 24. Schubauer Ferenc
 5. Csákvári János 25. Sipos Károly
 6. Drobni Sándor 26. Smárik István
 7. Fagyas István 27. Toldi József
 8. Kalácska József 28. Vági László
 9. Kéhler György 29. Vágó Károly
10. Kiss Sándor 30. Varga János
11. Kovács László 31. Varga József
12. Kucsera Béla 32. Várhidy Károly
13. Kurucz Alajos 33. Várnay László
14. Mihályi László 34. Vigh Árpád
15. Molnár István 35. Vojtkó Andor
16. Nika Endre (Jőrös András)
17. Panajoth-Fejér Arisztid (Patakfalvy Károly)
18. Parányi János (Szerényi Ferenc)
19. Penczner Pál (Vass György)
20. Plagányi István (Készítette: Juhász Gábor 1996B)



1936  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Németh Jenő Sch.P.
 1. Ambruska József 26. Melha Endre
 2. Burandik István 27. Mihály Jenő
 3. Csuka István 28. Palkó Kálmán
 4. Frorinyi József 29. Pálmai Jenő
 5. Frubinyi László 30. Petényi Károly
 6. Gabriell Elemér 31. Pető István
 7. Gazda István 32. Pucher Gyula
 8. Gulyás Béla 33. Rajna Tibor
 9. Hála Andor 34. Retzler Zoltán
10. Horváth József 35. Rózsahegyi József
11. Horváth László 36. Ruff András
12. Jeles Ferenc 37. Simon Mihály
13. Juhász Miklós 38. Sleng Mátyás
14. Káplán János 39. Soltész Elemér
15. Kápolnay Gyula 40. Somlai Zoltán
16. Kiss Dénes 41. Somogyi Viktor
17. Klucs Béla 42. Staudt Zoltán
18. Kovács Dezső 43. Szalay Andor
19. Kozfedka Kálmán 44. Szappan Pál
20. Krasznai István 45. Szilágyi István
21. Lalkó Imre 46. Tyukos József
22. Lukács Béla 47. Vankay Sándor
23. Magyar Mihály 48. Vostkó Pál
24. Markó János (k.: Maczák Tamás 2007B)
25. Marosi Izidor



1935  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Belyis Antal Sch.P.
 1. Bencsik Ferenc 15. Maurer József
 2. Bencsik József 16. Mayer László
 3. Besenyői Mátyás 17. Méhész Kornél
 4. Borovi József 18. Nyitrai Ferenc
 5. Cábeli Gusztáv 19. Orbán Károly
 6. Gömöri Béla 20. Sásdi Sándor
 7. Gyopári Gyula 21. Simó Lajos
 8. Hirsch József 22. Stibrik Miklós
 9. Hoditska Jenő 23. Szántó János
10. Jánossy Árpád 24. Szebellédi Lajos
11. Kárpáti Károly 25. Szkladányi Béla
12. Kiss Gábor 26. Vincze Mihály
13. Kohn László 27. Zala Lajos
14. Kubinyi Tibor (k.: Bergmann Csaba 2003A)



1933  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Király Lajos Sch.P.
 1. Bánóczky Károly 32. Megyeri Károly
 2. Benke Imre 33. Miggisch Olivér
 3. Berczik Imre 34. Mihalovics Ferenc
 4. Bognár Géza 35. Ostertag István
 5. Boza András 36. Orlik (Óvári) László
 6. Dian Géza 37. Pacsika Gyula
 7. Döbrösy János 38. Pavlik Károly
 8. Ember Lajos 39. Pintér József
 9. Fenyves Gyula 40. Plank László
10. Frank Tibor 41. Rixer András
11. Gál Andor 42. Rotter József
12. Goldstein Aladár (Halász László) 43. Rudolf József
13. Gömöri Károly 44. Sáringer (Bérczi) Ernő
14. Gyökér Pál 45. Sibak Erazmus
15. Gyöngyössy J. István 46. Somogyi Tibor
16. Gyürki József 47. Szabó János
17. Hack Márton 48. Szaniszló József
18. Hajdu István 49. Szántó László
19. Hajts Gyula 50. Szentgyörgyi István
20. Havlicsek (Hámori) Vilmos 51. Szentgyörgyi Tamás
21. Havas Sándor 52. Tompos Endre
22. Horváth János 53. Török Pál
23. Kápolnay László 54. Turcsányi István
24. Kiss Antal 55. Wolkober (Vajta) István
25. Kollár László 56. Valko József
26. Korpás János 57. Virágvölgyi Lajos
27. Kotay-Michl Zoltán 58. Walcz Béla
28. Kozeluha László 59. Zagyvai István
29. Kudar Kornél 60. Zölei József
30. Lonich (Laczhegyi) János (Köszönettel: Dr. Bérczi Istvánné dr. Makk Anikónak)
31. Lengyel József



1932  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Molnár Sándor Sch.P.
 1. Andor László 31. Krupa Pál
 2. Ács Károly 32. Lacsny Miklós
 3. Band Ferenc 33. Lajtos József
 4. Barna Kornél 34. Lővinger József
 5. Bartos Ágnes 35. Luczenbacher István
 6. Bartus Lajos 36. Marincsak Ferenc
 7. Bruchta Tibor 37. Mohr István
 8. Bruckner János 38. Neninger Gyula
 9. Bruzda Vilma 39. Nohel Ferenc
10. Csellár István Jenő (1950-ig a pálos szerzetesrend tartományfőnöke volt) 40. Opáleny András
11. Dáloki János 41. Papp István
12. Dunka József 42. Pálmai István
13. Erdélyi Lajos 43. Pornói Ferenc
14. Fenyves Ferenc 44. Rozgonyi János
15. German Miklós 45. Rubszám János
16. Gerse Lajos 46. Schiffer György
17. Heinczinger Antal 47. Stágel András
18. Heiszner László 48. Steibl Ede
19. Hock Jenő 49. Szabó István
20. Hortváth József 50. Szebellédy László
21. Ifjú Ferenc 51. Szokolay Miklós
22. Juhász Nándor 52. Szűcs József
23. Kacziba József 53. Terman László
24. Kádas Tibor 54. Tuskó Ferenc
25. Kádas Zoltán 55. Unterfranz Gyula
26. Kelemen József 56. Újhelyi János
27. Kis Ferenc 57. Vágó József
28. Kótai Endre 58. Völgyi László
29. Kovács János 59. Zentai István
30. Kovács Pál (k.: Nyáry Fruzsina 2006A)



1929  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Király Lajos Sch.P.
 1. Bársony Nándor 16. Molnár József
 2. Békési László 17. Nagy József
 3. Blahó Tibor 18. Rajz Mihály
 4. Blauner József 19. Régner Sándor
 5. Buchta Jenő 20. Rubick Ernő
 6. Csorba Imre 21. Simon János
 7. Damcsák Sándor 22. Somogyi Kálmán
 8. Dede Károly 23. Strosz Gyula
 9. Döbröczönyi István 24. Surman Rudolf
10. Drocházka Tibor 25. Szathmáry János
11. Farkas Margit 26. Tanács József
12. Forgó Ferenc 27. Waldner Miklós
13. Haraszti István 28. Weisz Vilmos
14. Jánossy Sándor (k.: Kiss Ádám 2004B)
15. Klekner Tibor



1926  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Öveges József Sch.P.
 1. Bádi Imre 16. Mikes István
 2. Bea Antal 17. Nagy Balázs
 3. Bilau Lőrinc 18. Pártos József
 4. Floch Mihály 19. Schandl Andor
 5. Gyéressy Béla 20. Schéda Alajos
 6. Hausz Mihály 21. Sélley Ferenc
 7. Horvát László 22. Simon József
 8. Kádas Kálmán 23. Sivirsky Tibor
 9. Kalácska György 24. Stiglmayer Mihály
10. Kis Balázs 25. Szabó Miklós
11. Kondor József 26. Tihanyi József
12. Laudai Sándor 27. Zboray Béla
13. Machalik József (k.: Almássy Tamás 2005A)
14. Mátray Géza (k.: Makk Ádám 2005A)
15. Matus Károly



1924  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Agárdy Gyula Sch.P.
 1. Andor Gyula 16. Mikes József
 2. Balogh (Weiland) János 17. Moys Ferenc
 3. Bauer Ferenc 18. Nemes István
 4. Borbély László 19. Nyáry Ernő
 5. Bruzda József 20. Preszly László
 6. Dull Andor 21. Singer Erzsébet
 7. Fieszl Béla 22. Sommer Károly
 8. Harkányi Rezső 23. Somogyi Sándor
 9. Hazafy Kálmán 24. Susitzky Erzsébet
10. Holländer László 25. Szabó László
11. Ignácz Imre 26. Szakatsits Viktor
12. Imre Gyula 27. Szoltsányi Béla
13. Klemencsics István 28. Tippai Benjamin
14. Kohn Lajos 29. Tóth János
15. Laszly István (Készítette: Juhász Gábor 1996B)



1923  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Vincze László Sch.P.
 1. Bálint György 18. Ladócsy Károly
 2. Bandzsala Tihamér 19. Láng Lajos
 3. Bencze József 20. Molnár György
 4. Bíró József 21. Nagy Lajos
 5. Blabó Ferenc 22. Oláh József
 6. Bóna József 23. Peczenka József
 7. Czóbel Béla 24. Scheller György
 8. Eipel Mihály 25. Somogyi Béla
 9. Eisler Miklós 26. Szombati László
10. Fonay Árpád 27. Szorcsik János
11. Holló Dénes 28. Tamai Alajos
12. Huber Miklós 29. Tamer Ferenc
13. Ignácz Flórián 30. Trangel Mihály
14. Joó János 31. Vadas Endre
15. Kálmán László 32. Vida Vilmos
16. Katona Jenő 33. Zsigárdy István
17. Korpás Pál



1918  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Divényi Gyula Sch.P.
 1. Adametz István 16. Harmos Tibor
 2. Almási Miklós 17. Horváth Sándor
 3. Arany Géza 18. László Ella
 4. Bartos Ferenc 19. Méhes Lajos
 5. Bartos Imre 20. Orbán László
 6. Békéssi Sándor 21. Pál István
 7. Dálek János 22. Pintér József
 8. Donáth Tibor 23. Prohászka Sándor
 9. Fedor István 24. Saáry József
10. Geiger Imre 25. Sándor Miklós
11. Gellér Ferencz 26. Schmeringa Tibor
12. Glück Andor 27. Spányi Ernő
13. Gyombola Gyula 28. Susiczky György
14. Haris Béla 29. Szahulcsik Mihály
15. Haris Etelka 30. Zoller József



1915  |  Fotók-osztályhonlap iskolai szerverről  |  nyíl
osztályfőnök: Dombai Gyula Sch.P.
 1. Balogh Béla 13. Kund Árpád
 2. Bartal Ráfael 14. Málnási István
 3. Bézay Jenő 15. Menzyk Ferenc
 4. Bóna Jenő 16. Meszlényi Miklós
 5. Csasztulik Jenő 17. Molnár Jenő
 6. Dudás Ernő 18. Steinauer József
 7. Dudás János 19. Szarka Lajos
 8. Erdélyi István 20. Székely Zoltán
 9. Fischmann Feren 21. Takách István
10. Jánosdeák Márto 22. Török Imre
11. Job Lászl (Készítette: Juhász Gábor 1996B)
12. Justh István


Az email címek a kéretlen reklámleveleket küldő címgyűjtő robotok elleni védelem miatt közvetlenül nem használhatóak, a _pont_ szót .-ra, a _kukac_ szót @-ra kell cserélni...
Az oldalt szerkeszti: Gutbrod András     Utolsó frissítés: 2014.07.09. 16:47:14